سهامداران

سهامدار

درصد سهام

شرکت نداي رهاوي ( سهامي خاص ) %۴۷/۴
شرکت توسعه معادن پارس بهمن فرامرز ( سهامی خاص )
%۳۴/۶
شرکت معدني آهن آجين ( سهامي خاص) %۱۰
اشخاص حقيقي ( عمدتا از پرسنل شركت ميباشند )

شركت معدني آهن آجين

شركت معدني آهن آجين در تاريخ ۱۳۷۳/۳/۲۴ با سرمايه يك ميليارد ريال تاسيس شد . اگرچه از تاسيس شركت معدني آهن آجين زمان زيادي نميگذرد ولي با توجه تجربيات طولاني كاركنان و در سايه تلاش شبانه روزي آنها و عنايت به بهره برداري اصولي از ذخاير معدني ، شركت موفق شده كه در جامعه معدني كشور جايگاه مناسبي براي خود ايجاد نمايد . عمليات باطله برداري از مجتمع معادن مس ميدوك و سونگون ، استخراج و دانه بندي مصالح سنگي جهت پروژه برگزاه شهيد كلانتري ، بهره برداري از معادن سنگ آهك كارخانجات سيمان كردستان و هگمتان بخشي از فعاليت فعلي و گذشته مي باشد . همكاري و ارتباط صميمي و منطقي گروه با ساير شركتهاي معدني و تجربه طولاني كاركنان شركتهاي گروه در امور مربوط به معادن يكي از عوامل اصلي موفقيت گروه مي باشد .

فعاليتهاي جاري شركتهاي گروه آجين:

ـ استخراج سنگ گرانيت به روش انفجار كنترل شده

ـ استخراج تراورتن و مرمريت

ـ بهره برداري از ترمينال سنگ و كارخانه فرآوري سنگهاي تزئيني

ـ تهيه مصالح سنگي براي سد گاوشان و بزرگراه شهيد كلانتري

ـ عمليات آماده سازي و باطله برداري در مجتمع معادن سنگ ميدوك

ـ عمليات آماده سازي و باطله برداري در مجتمع معادن مس سونگون


شركت نداي رهاوي

شركت نداي رهاوي در تاريخ ۷۶/۴/۲۵ تحت شماره ۱۲۵۶۱۴ در اداره ثبت شركتها در تهران با سرمايه ۳/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ريال به ثبت رسيده است .

فعاليتها
اكتشاف ، استخراج و بهره برداري از معادن ، خرد كردن و دانه بندي ، تغليظ و تصفيه و ذوب و انجام هرگونه تغييرات فيزيكي و شيميائي روي مواد معدني ، تهيه پودرهاي معدني ، تاسيس كارگاه و كارخانجات مربوط ، خريد و واردات ماشين آلات ، لوازم دستگاهها و مواد مورد نياز جهت امور مذكور و ساير مواد و كالاهاي توليدي كارخانجات ، انجام عمليات راه سازي و احداث ساختمان ، ارائه خدمات مشاوره در زمينه هاي مورد اشاره ، انجام امور تحقيقاتي و آزمايشهاي مختلف در زمينه معادن و كاني ها ، مشاركت با كليه اشخاص حقيقي و حقوقي اعم از داخلي و خارجي و اعطاء نمايندگي و انجام هرگونه امور پيمانكاري راستاي اهداف و موضوع فعاليت.

شرکت توسعه معادن پارس بهمن فرامرز

تاسيس:
شركت توسعه معادن پارس بهمن فرامرز در بهمن ماه سال ۱۳۷۱ با مشاركت كاركنان معادن و شركتهاي معدني و تعداد كثيري از افراد بومي منطقه ني ريز تاسيس شد و هم اكنون داراي بيش از ۱۵۰۰ سهامدار حقيقي و حقوقي مي باشد .


فعاليت شركت:
توليد سنگ چيني در مجتمع معادن چيني ني ريز و مشاركت در ساير فعاليتهاي معدني و سرمايه گذاري در شركتهاي معدني.

ميزان توليد ساليانه:
حدود يك ميليون و ششصد هزار تن سنگ چيني.

موقعيت جغرافيايي معادن:
در دو منطقه قلعه بهمن تنگ حنا و چاه سوار آفا به فواصل ۴۰ و ۷۰ كيلومتري شمال شهرستان ني ريز واقع در استان فارس مي باشد.

تعداد كارگاهها:
تعداد كارگاههاي فعال استخراج سنگ چيني به روش مكانيزه و با استفاده از ماشينهاي برش با سيم الماسه ۳۰ كارگاه مي باشد كه متشكل از تعاوني و تشكل هاي مردمي با بيش از ده هزار سهامدار در اين كارگاهها مشغول به كار مي باشند . سرمايه گذاري هاي انجام شده جهت احداث تاسيسات زير بنائي بالغ بر هشت ميليارد ريال مي گردد .

تعداد كاركنان:
ميزان اشتغال ايجاد شده در معادن و كارخانه هاي سنگبري شهرستان ني ريز و حمل و نقل سنگ بيش از ۳ هزار نفر مي باشد .

 

soap2day